Banu Parlak Kimdir? Biyografisi Albümleri ve Şarkıları

Banu Parlak 1987 yılında Kastamonu da doğmuş ancak İstanbul’da hayatını sürdüren bir sanatçıdır. Adını sosyal medya da çektiği videolarla duyuran Banu Parlak kısa zamanda tanınan biri olmuştur. Şarkılara eşlik etmesi ve mimikleri ile sevilen biri olması ona ünlü olma yolunda başarı kazandırmıştır. Sosyal medyadan tanınan şarkıcı söylediği şarkılarla kısa sürede herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. Sesi ile beğenilen şarkıcı kısa süre sonra albüm çıkartarak müzik dünyasında yerini almıştır. Emrah’ın şarkısı ile adını duyuran şarkıcı çektiği klipler ile de göz doldurmayı başarmaktadır. Güzelliği ve sesini birlikte kullanmayı çok iyi bilen şarkıcı sempatikliği ve şirinliği ile kısa sürede kendini sevdirmeyi başarmıştır.

 

Banu Parlak Hayatı

Sosyal medyada arabada çektiği videolar ve şarkılara eşlik etmesi ile kendini gösteren Banu Parlak kısa sürede sevilen şarkıcılar arasına girmiştir. Takipçi sayısı kabarık olan şarkıcı teklifleri değerlendirerek müzik dünyasına hızlı bir giriş yapmıştır. Tanınmış sanatçıların şarkılarını eğlenceli şekilde söyleyerek ünlü olan Banu Parlak'ın takipçi sayısı 1 milyonu aşkındır. Single albüm çıkaran şarkıcı dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kliplerini dikkat çekici şekilde yapan Banu Parlak çok sayıda dinleyici ve izleyici kitlesini kendine çekmeyi başarmıştır.   

 

Banu Parlak Ve Çıkış Yaptığı Albümler

Emrah'ın şarkısı Narin Yârim şarkısı ile çıkış yapan şarkıcı ilk klibini bu şarkı ile çekmiştir. Şarkıcının şarkı sözleri Aşkın Tuna  müziği ise Feyyaz Kuruş tarafından yazılmıştır. Dura Dura şarkısı ile ilgi çeken şarkıcı sevenleri ve müzik çevrelerinden olumlu yorumlar alarak müzik piyasasında başarılı şekilde ilerlemektedir. Şarkıcı son olarak müzik piyasasına Ferhat Yaşrin'in Dik Yokuş adlı şarkısına klip çekerek müzik severlerin karşın çıkmıştır. 

 

Banu Parlak Memleketi 

Banu Parlak Kastamonulu ir şarkıcıdır. Ancak İstanbul’da yaşayan sanatçı sosyal medyaya ayak uydurarak çektiği arada söylediği çeşitli şarkıcıların şarkılarına eşlik etmesi ile tanınarak dikkatleri üstüne çekmiş müzik piyasasındaki yerini almıştır. DMC müzik şirketi ile anlaşan şarkıcı şarklarını single şeklinde çıkartmakta izlenme rekorları da başarılı olan bir şarkıcıdır. İlk çıkardığı şarkı Narin Yârim şarkısı ile büyük çıkış yakalayan şarkıcı büyük beğeni kazanarak izleyiciden tam not alarak tek single şarkı çıkartmaya devam etmektedir.  İlk şarkısı ile 25 milyon izlenme rekoru kıran Banu Parlak son olarak Dik Yokuş adlı single çıkarttı. Bu klip ise 12 milyon izlenme sayısı aldı. 

 

Banu Parlak’ın Özel Hayatı

1987 doğumlu olan şarkıcı özel yaşamı ile de gündemlerden düşmüyor. Kariyeri ile aynı zamanlarda çocuk sahibi olan şarkıcı çocuğunun doğumundan sonra videolar çekmeye başladı İlk evliliğini 2017 de Okan Öztürk ile yapan şarkıcı eşinden ayrılacağına yönelik açıklamaları zaman zaman dile getirmiş    ve kızıyla birlikte instagram hesaplarından resimler paylaşarak takipçilerin ilgisini çekerek hayran kitlesini genişletmiştir. Milyonlarca takipçi elde eden Banu Parlak ticaret ile uğraşan eşinin aldatmasını kabul edemediği için eşinden boşanmıştır. Asıl mesleği kimyager olsa da şarkıcılık yolunda adım adım ilerleyen şarkıcı günden güne yeni hayran kitlesine sahip olmaktadır. Banu Parlak ajansa kayıtlı olarak DJ’lik yaparken aynı zamanda aracının içinde play back yaparak milyonların gözünü üstüne çekmeyi başarmıştır.

Eski eşi olan Okan Öztürk şarkıcının aynı zamanda menajerliğini de  yapmaktadır. Kısa süre önce yollarını ayıran çiftin bir kızları bulunuyor. 33 yaşında olan şarkıcı Oğlak burcu boyu 1.73 civarındadır. Eşinin kendi takipçisi ile birlikte olduğunu iddia eden şarkıcı hamileliğinin ilk aylarında eşinden boşanmaya karar verdi ve o dönemden sonra kızının doğumundan sonra videolar çekerek sosyal medyada ilgi odağı olmuştu şarkıcının instagram hesabında eşiyle aldattığı iddia ettiği kişiye ağır laflar ettiği biliniyor.